Sektörde faaliyet gösteren firmalar kullandıkları camlar hakkında müşterilerine çok ilginç ve gerçeği yansıtmayan bilgiler vermektedir. Bu yazımızda tüm Türkiye de cam hakkında gerçeklere değineceğiz.

Ülkemizde cam üretimi yapan, yani hammadeden yola çıkarak cam üreten 3 firma vardır. bunların içinde birisi üretim hacmi ve pazar payı olarak açık ara önde yer alır. Bu firma ülkemizin gururu diyebileceğimiz ŞİŞE CAM dır.

Karadeniz bölgesinde de ŞİŞE CAM pazarın tartışmasız hakimidir. ŞİŞE CAM ın Karadeniz bölge distribütörü ise Samsun un gurur RESMAN firmasıdır. Bölgede satılan tüm camlar RESMAN dan çıkar.

İmalatlarında cam kullanan tüm firmalar RESMAN dan aldıkları camı işleyip (temperleme, rodajlama, bükme, ısıcama çevirme…) pazara sunmaktadır.

Hal böyle olunca bizim camımız kaliteli, onlar ince cam kullanır, biz cama garanti veriyoruz gibi sözler müşteriyi aldatmaya yönelik hareketten başka bir şey değildir.

Samsun da cam balkon, pvc, alüminyum doğrama işlerinde kullanılan tüm camlar ŞİŞE CAM fabrikalarında üretilen, makyajı farklı firmalarda yapılan camdır.

Cam balkonlarda standart 8mm temperli camdır. Daha incesini kullanmak teknik olarak mümkün değildir.

Müşterilerin talepleri doğrultusunda 10mm olanlarda kullanılabilir fakat bu kalınlıktaki camları asla önermiyoruz. Cam balkon sistemleri 8mm temperli cama göre dizayn edilmiştir. tüm aksesuarlar buna göre üretilmiştir. 10 mm temperli cam kullanan müşterilerimiz öncelikle fitil bulmakta, yedek aksesuar temininde güçlük çekeceklerdir. Balkonlarının mekanizma ömrü de kısalacaktır.

Unutmayın cam balkon bir kere yapılır, bu da daha baştan sizi aldatmaya yönelik sözler söyleyen ve eylemlerde bulunan kişilere yaptırılmaz…

www.avukatyunusgun.com

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SAMSUN CAM BALKON-CAM BALKONDA KAMPANYA

CAM BALKON PVC PENCERE İMALAT MONTAJ PİLİSE SÜRGÜLÜ SİNEKLİK ALÜMİNYUM FİTİL DEĞİŞİMİ VE CAM BALKON TAMİRATI NOT : Yaklaşan kış öncesi pencerelerinizin tamirat bakım onarımı itina ile yapılır..

Bize Ulaşın

Adres: Size Uygun Çözümler Sunuyoruz...

Telefon: 0544 227 56 61

E-Posta: turkisyapi@outlook.com

Web: http://samsuncambalkon.net