samsuncambalkon.net

Günümüzde bir lüksten çok ihtiyaç haline gelmiş olan cam balkon sistemleri birçok kişi, kurum ve firmalarca yapılmakta, pazarlanmakta ve satışa sunulmaktadır.

Tüm Firma veya kişiler uzun bir tecrübeden, piyasanın en iyisi en kalitelisi olmasından bahsediyor, tabi kimse yoğurdum ekşi demez 🙂

Yalnız kullanıcılar açısından bir gerçek var ki memnuniyetsiz kişilerde hatırı sayılır miktarda fazla. Nasıl oluyor da herkes bu kadar kaliteli iş ve işçilik yaparken memnuniyetsiz bir müşteri kitlesi ortaya çıkıyor?

Aslında cevabı basit. Pazarlama esnasında söylenenlerin, iddia edilenlerin çoğu gerçeği yansıtmıyor. Pazarda uzun süre ayakta kalmış firmaların büyük bir kısmı artık 3. mü 5, mi desem iş yerini açmış, Yani 3-5 dükkan kapatmış yeniden başlamış. Tabi bu kapanan iş yerlerinin geride bıraktığı bir mağdur kitle var. Ya müşterisini dolandırmış yada mal tedarikçisini…

Şimdi Cam balkon Sistemleri hakkında bir gerçek var, Piyasadaki ürünlerin neredeyse %90 ı aynı kalitede. ASAŞ, BKS, CKS, Albertgenau, KATAR …vs hepsi birer ana üretici firma ve mekanizma çalışma prensipleri -mühendislikleri- aynı ürünleri üretip (maaliyet-karlılık-pazar) piyasaya sürüyorlar. Tüm işleyici firmalar da en kalitelisi benim diyor 🙂

Artık cam balkonun malzeme kalitesi diye pek bir ayrımın olmadığını anlamışsınızdır umarım.

Gelelim asıl kalite konusuna

Cam balkonda asıl kalite İŞÇİLİK tir. İşçiliği iyi olmayan firmanın elindeki cam balkon ister 3mm ister 5 mm et kalınlığına sahip olsun, ister altından olsun verimli çalışmayacak, kısa sürede arıza verecektir.

Bizim iş prensibimiz şudur. İşçilik süper olsun, müşterimiz yaptığımız işi beğenin ki eşine dostuna, komşusuna bizi tavsiye etsin. Bizde emeğimizin karşılığını alıp para kazanalım.

Müşterimiz bizi aradığında her zaman telefonumuzu gönül rahatlığıyla açalım. Bu düşünce ile evinize cam balkon yapmaya talibiz.

 

SAMSUN CAM BALKON-CAM BALKONDA KAMPANYA

CAM BALKON PVC PENCERE İMALAT MONTAJ PİLİSE SÜRGÜLÜ SİNEKLİK ALÜMİNYUM FİTİL DEĞİŞİMİ VE CAM BALKON TAMİRATI NOT : Yaklaşan kış öncesi pencerelerinizin tamirat bakım onarımı itina ile yapılır..

Bize Ulaşın

Adres: Size Uygun Çözümler Sunuyoruz...

Telefon: 0544 227 56 61

E-Posta: turkisyapi@outlook.com

Web: http://samsuncambalkon.net